Bet işletmelerinin ne kadar iyi ve güvenilir olduklarını anlayabilmek için kesinlikle lisanslarına bakmak lazım. Bu işlem sonrasında Bahsine Lisansı olarak tanımlanmış olan hem geçerli hem de gerçek bir iznin bulunmuş olduğunu görmekteyiz. Bu sayede edinilebilecektir avantajlar son derece çoktur. Yazımızda bunun detaylarını kolaylıkla görebilirsiniz. 


TIKLA,KAZAN!

Bahsine Lisansı Var mı?

Lakin Bahsine, Curaçao oyun komisyonlarına göre hareket eden başarılı ve güvenilir bir işletmedir. Daha önceden Hollanda Antilleri olarak da tanımlanmıış olan ülkeden Bahsine şirketi lisansıı alınmıştır. Bunun için şirket hem mali tablosunu hem de diğer evraklarını sunmuştur. Sonrasında ise 1668/JAZ olarak bilinen bir lisans numarası verilmiştir. 

Bahsine Lisansı Avantajları Nelerdir?

Bahsine lisansı hem üye olanlar hem de üye olmayı düşünenler için kesinlikle büyük avantaj anlamına gelirken ilgili kazanımları hemen şu şekilde sıralamak lazım;

  • Firma her zaman kontrol edilmektedir ve bu anlamda denetimleri gerçekleştirilmektedir.
  • Şirket, tanımlanmıştır olan lisansın tabi olduğu yasalara göre hareket edilmektedir.
  • Herhangi bir sorununun Bahsine ile çözülememesi durumunda şikayet olayını ilgili oyun komisyonunun email adresine yollayacağınız ileti sayesinde çözmüş olursunuz.
  • Tüm bunların yanı sıra Bahsine firmasının lisansıı, üye olacak kişilere güven verir. 
Bahsine Lisansı

Bahsine Lisansı

Bahsine Lisansı Hukuki Geçerliliği Var mı?

Fakat Bahsine lisansının geçerliliği hukuki anlamda söz konusudur. Bunu veren kurum Curaçao sınırları içinde yer alır. İlgili departman resmidir. Aynı zamanda burada yer alan hükümete bağlı olmasıyla öne çıkar. Mevcut ülke içinde kabul edilmiştir olan yasalar ve yüksek mahkeme vardır. Buna göre hem firmanın hem de buradan üyelik edinmiş olan bir kişinin tüm hakları korunur. Bunun dünyanın her yerinde geçerli olduğunu da belirtmek gerekiyor. Güvenilir Bahsine sitesine giriş yapmak için tıklayın!

Bahsine Lisansı Doğrulaması Nasıl Yapılır?

Ancak Bahsine lisansıı resmi sitede yer alan özel bilgilerle hemen görülebilirsiniz. Bunun ayrıca bir link olarak tanımlanmasından dolayı tek bir kere tıklayarak Curaçao oyun komisyonunun resmi sitesine hemen erişimi sağlamış olursunuz. Bahsine isminin karşısında yeşil renkle Valid yazar. Bu İngilizce bir kelime olmasının yanı sıra anlamı ise geçerli demektir. Bundan dolayı lisans yüzde 100 gerçektir.